Selçuk Üniversitesi

Selçuk Üniversitesi bünyesine 14 Akademik Personel alım ilanı 15 Haziran 2017'de başlamış olup 3 Temmuz 2017'de sona erecektir.

Kadro dağılımı ve özel şartları tablodan inceleyebilirsiniz.

 

BİRİMANABİLİM DALIKADROADETÖZEL ŞART
BOZKIR MESLEK YÜKSEKOKULU HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 Halkla İlişkiler veya Gazetecilik Bölümü mezunu olmak. Lisans sonrası alanında en az 5 yıl deneyim sahibi olmak.
ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU ADALET ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 Hukuk Fakültesi mezunu, Özel Hukuk alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. Yüksek Lisans eğitiminden sonra alanında en az 5 yıl deneyim sahibi olmak.
DOĞANHİSAR MESLEK YÜKSEKOKULU SPOR YÖNETİMİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 Spor Yöneticiliği bölümü lisans mezunu olmak. Lisans mezuniyetinden sonra ilgili alanda en az 4 yıl deneyimli olmak.
ILGIN MESLEK YÜKSEKOKULU ELEKTRİK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü lisans mezunu olmak. Aynı alanda tezli Yüksek Lisans yapmış ve Yükseköğretim Kurumlarında en az 1 yıl ders verme deneyimine sahip olmak.
İLETİŞİM FAKÜLTESİ FOTOĞRAFÇILIK VE GRAFİK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 Fotoğrafçılık ve Grafik veya Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü lisans mezunu olmak.Alanlarında tezli yüksek lisans yapmış olmak. İlgili alanda ders verme deneyimine sahip olmak.
KADINHANI FAİK İÇİL MESLEK YÜKSEKOKULU YEREL YÖNETİMLER ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 Kamu Yönetimi lisans mezunu olmak. Yüksek Öğretim Kurumlarında en az 1 yıl ders deneyimi olmak.
KARAPINAR AYDOĞANLAR MESLEK YÜKSEKOKULU ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 Makina Mühendisliği mezunu olmak. Alanında tezli Yüksek Lisans yapmış olmak. Lisans mezuniyeti sonrası en az 5 yıl alanında deneyim sahibi olmak.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU ENGELLİ BAKIMI VE REHABİLİTASYON ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 Özel Eğitimde tezli Yüksek Lisans mezunu olmak. Lisans mezuniyeti sonrası Özel Eğitim alanında en az 10 yıl deneyime sahip olmak.
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU İLK VE ACİL YARDIM ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 Acil Yardım ve Afet Yönetimi lisans mezunu olmak. Lisans mezuniyeti sonrası alanında Paramedik olarak en az 2 yıl deneyimli olmak.
SARAYÖNÜ MESLEK YÜKSEKOKULU GIDA TEKNOLOJİSİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 Biyoloji veya Kimya bölümü lisans mezunu olmak. Alanlarında tezli Yüksek Lisans yapmış olmak. Yüksek Lisans mezuniyeti sonrası alanında en az 5 yıl deneyim sahibi olmak.
SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 İşletme veya Uluslararası İlişkiler mezunu olmak. Alanlarında tezli yüksek lisans yapmış olmak ve lisans mezuniyeti sonrası en az 2 yıl deneyim sahibi olmak.
SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU EMLAK VE EMLAK YÖNETİMİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 İktisat Bölümü lisans mezunu olmak. Lisans mezuniyeti sonrası en az 10 yıl alanında deneyim sahibi olmak.
SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 Gazetecilik veya Halkla İlişkiler lisans mezunu olmak ve lisans mezuniyeti sonrası en az 5 yıl deneyim sahibi olmak.
YUNAK MESLEK YÜKSEKOKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ 1 İktisat veya Kamu Yönetimi lisans mezunu olmak. Alanlarında tezli Yüksek Lisans yapmış olmak.

(detaylar için tıklayınız)

copyright © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır
Web Tasarım Teknobay.