Gizlilik Taahhüdü

Gizlilik Taahhütü

Bu gizlilik ilkeleri isemakademi.com tarafından, İsem Yayıncılık Basım Dağıtım Eğitim Tic. Ltd. Şti. ’nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler isemakademi.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizde aynı reklamların ardı ardına görülmesinin engellenmesi için Cookie ’lerden yararlanılmaktadır. Cookie ’ler den size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.

İsem Yayıncılık Basım Dağıtım Eğitim Tic. Ltd. Şti. www.isemakademi.com adresinde yer alan bağlantıların gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi), istatistiksel bilgilerini (yaş, yıllık gelir gibi) ve kişiye özel bilgilerini (vergi numarası, kimlik numarası vb.) girmelidir.

Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. Sitemizde verdiğiniz kişisel ve iletişim bilgileriniz isemakademi.com dışında 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistik bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemizin içerisinde bulunan formlarda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi gibi) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza yapmış oldukları başvuru için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veri tabanımızdan sildirtebilir.

 

İsem Yayıncılık

copyright © 2017 - Tüm Hakları Saklıdır
Web Tasarım Teknobay.